Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwani Pomocnicy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nicolas Vessalius
W Y M A Z Y W A C Z
Nicolas Vessalius


Liczba postów : 88
Join date : 01/07/2012

Character sheet
Funkcja: Główny Administrator; Od biedy sprawdza też KP.
Tytuł:

Poszukiwani Pomocnicy  Empty
PisanieTemat: Poszukiwani Pomocnicy    Poszukiwani Pomocnicy  EmptyPon Lip 02, 2012 6:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wszyscy Ci, którzy mają ochotę jakkolwiek przyczynić się do lepszej działalności Law'a, niech się nie krępują i śmiało się w tym temacie zgłaszają na funkcję jakie tylko chcą. Wiadomo jest, że ja sama, nie ważne jakbym się rozdwajała, troiła, czy jeszcze inaczej rozczłonkowała, to sama zrobić nie zdołam wiele.

A kto jest nam potrzebny?
  • Mistrz Gry — Mistrz gry tworzy dla graczy przygody oraz ma pełną kontrolę nad światem; kontroluje wszystkie wydarzenia zewnętrzne oraz postacie nie sterowane przez graczy. Opisuje on innym uczestnikom zabawy to, co widzą ich postacie, oraz określa reakcję otoczenia na ich zachowanie. A nam konkretnie jest potrzebnych kilka Mistrzów;
    Mistrz Gry od Zdarzeń Losowych — Czyli inaczej odważna osoba, która nie boi się innym wtrącić w fabułę i poprzewracać ich życie do góry nogami. Kieruje poszczególnymi bestyjkami z Bestiariuszu, nawiedzając nimi postacie graczy.
    Mistrz Gry od Eventów i Misji — jego zadaniem jest prowadzenie pomniejszych misji dla indywidualnych osób, raz większych eventów dla całego forum, bądź grupy osób.
    Mistrz Gry od Walk — wszystkie walki jakie będą odbywać się na fabule, muszą być pod okiem tego Mistrza Gry, który jest jako sędzia, a również ma prawo się wtrącić w rozgrywkę, gdy użytkownicy będą przesadzać.
    Główny Mistrz Gry — może prowadzić wszystkie powyższe funkcje na raz. Ale również jego obowiązkiem jest przyjmowanie nowych MG na stanowiska, sprawdzanie i poganie obecnych, jeśli ktoś się nie sprawdza ma prawo odebrać funkcję Mistrza Gry. W tych sprawach nie ma potrzeby, aby kontaktował się z Adminem, ma pełną swobodę.
  • Global Moderator — Fuch równie ważna, jak ta poprzednia. Moderator jednak ma odrobinę gorsze zajęcie, gdyż jego obowiązkiem jest sprzątanie na forum, przenoszenie niepotrzebnych tematów do kosza, poprawianie błędów w postach. Ponadto jeśli zauważy, że jakieś użytkownik łamie regulamin, ma prawo — a nawet obowiązek — upomnieć, a jeśli to nie poskutkuje dać ostrzeżenie.
  • Pogodynka — osoba, która ma we władaniu pogodę, którą może męczyć nasze postacie na fabule. Częstotliwość zmiany pogody jest do ustalenia, acz ważne jest, aby zaznaczyć jaka pogoda panuje w świecie ludzi, a jaka w świecie cyrkowców, gdyż nie zawsze się pokrywają.
  • Sprawdzanie Karty Postaci — ktoś kto z pewnością zna wszystkie realia panujące na forum i wie, jak winna wyglądać poprawna karta.
  • Organizator Konkursów — to też jest ważne. Im więcej konkursów, w których mogą brać nasi użytkownicy udział, tym zabawniej. Osoba taka zajmuje się również prowadzeniem różnych plebiscytów, ma prawo przyznawać różne nagrody za wygraną itp.



To na razie tyle. Jeśli ktoś ma pomysł na jakaś inną formę pomocy na forum, może śmiało napisać.
Powrót do góry Go down
https://lawcircus.forumpolish.com
Liliane
Z A Z D R O S NY . D I A B E Ł
Liliane


Liczba postów : 15
Join date : 03/07/2012

Character sheet
Funkcja: Pirat na Straży Prawa - Moderator.
Tytuł:

Poszukiwani Pomocnicy  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani Pomocnicy    Poszukiwani Pomocnicy  EmptyCzw Lip 05, 2012 12:58 pm

No dobra. Nie oparłam się. Strzeżcie się ludzie i szykujcie pikselowe linijki, bo będę sprawdzać wasze avy, co do piksela *nie żartuje, już kiedyś tak robiła*!
Czyli piratka chce stać na straży prawa i porządku jako moderator.
Bo kto lepiej przemówi rozbójnikom do rozsądku, jeśli nie kolejny rozbójnik?
To co? Mam tę fuchę?
Zaraz. Stop. O czym wy gadacie?
CV? Jakie CV?! Jestem piratem, nie umiem pisać! Ale mogę wam powiedzieć, co umiem. Wszystko.
Umiem walnąć nieposłusznych w łeb. Butelką po rumie.
A tak serio, to gram sobie na pbf'ach już 7-8 lat spokojnie <starucha mode on> Czekajcie, strzyka mi w krzyżu. Niejednokrotnie byłam już adminami, moderatorami, a nawet jedno-dwa fora, które stworzyłam/współtworzyłam pociągnęły spory odcinek czasowy, inne mniej, ale za każdym razem musiał być ład i porządek (poza ZU, ale miałam wtedy 13 lat, dajcie spokój).
Poza tym jestem nołlajfem. Mam mnóstwo czasu. Wyryję regulamin na pamięć i będę sprawdzać każdy post, ot co! A co ważniejsze, jestem (w miarę) obiektywna i nie sprawdzam linijka po linijce, szukając wykroczeń, każdego postu osoby, która mi podpadła. A przynajmniej ten etap mam już dawno za sobą. Więc moje gnębienie będzie... sprawiedliwe!
Powrót do góry Go down
Nicolas Vessalius
W Y M A Z Y W A C Z
Nicolas Vessalius


Liczba postów : 88
Join date : 01/07/2012

Character sheet
Funkcja: Główny Administrator; Od biedy sprawdza też KP.
Tytuł:

Poszukiwani Pomocnicy  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani Pomocnicy    Poszukiwani Pomocnicy  EmptyCzw Lip 05, 2012 1:02 pm

Pirat na straży prawa, a to ciekawe : 3
Nie ma co wybrzydzać i akceptuję Cię jako w pełni wyklafiko .. wyklasy ... no zostajesz modem, no!
Powrót do góry Go down
https://lawcircus.forumpolish.com
Horacy
P R Z E S Z Ł O Ś Ć
Horacy


Liczba postów : 6
Join date : 15/07/2012

Poszukiwani Pomocnicy  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani Pomocnicy    Poszukiwani Pomocnicy  EmptyNie Lip 15, 2012 7:51 am

Ja też, ja też! Zrobiliście mi niespodziankę jak na koloniach byłem i się focham, ale... Ale za bardzo was lubię, o.
Kim by chciał być wasz ukochany Hojrak? Po pierwsze to oczywiście Głównym Mistrzem Gry a jeśli nie to chociaż Global Moderator.
Nicuś sama zdecyduj na co się lepiej nadaję, bo ja nie wiem, a... Lubię się znęcać nad ludźmi~
Muszę też podawać powody, dlaczego miałby sprawować te fuchy? Bo mnie się nie chce, ale jeśli jest taki wymóg to podam, ehh... A więc o to i one:
- Mam dużo czasu,
- wiem o co chodzi w naszym Cyrku kochanym,
- na forach tego typu już dłużej gram, bo z jakieś dwa lata,
- wiem, że mnie lubicie,
- ja też was lubię.

No to chyba n tyle, a może i bym więcej wymyślił, ale nie chce mi się myśleć. Oczywiście te dwa ostatnie powody są najważniejsze~
Powrót do góry Go down
Nicolas Vessalius
W Y M A Z Y W A C Z
Nicolas Vessalius


Liczba postów : 88
Join date : 01/07/2012

Character sheet
Funkcja: Główny Administrator; Od biedy sprawdza też KP.
Tytuł:

Poszukiwani Pomocnicy  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani Pomocnicy    Poszukiwani Pomocnicy  EmptyWto Lip 17, 2012 7:58 pm

W zasadzie to mogę Cię obsadzić w obydwu tych funkcjach ; 3
Powrót do góry Go down
https://lawcircus.forumpolish.com
Sponsored content





Poszukiwani Pomocnicy  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani Pomocnicy    Poszukiwani Pomocnicy  Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwani Pomocnicy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Administracja :: Ważne-
Skocz do: